Garantija

Labai nemalonu, kad mūsų prietaisas veikai ne taip, kad norėtumėte. Mes pasirengę, kaip įmanoma greičiau išpręsti Jūsų bėdą.

Prieš registruodami gedimą atidžiai perskaitykite vatotojo vadova ir jame esančią kalidų šalinimo isntrukciją. 

Taip pat paskaitykite mūsų rekomendacijų rinkinį: NAUDINGI PATARIMAI IR KLAIDŲ ŠALINIMAS

Jei vis tiek nepavyksta pašalinti problemos - kreipkitės į mūsų servisą:

 

Profilaktinė įrankio priežiūra ir diagnostika yra mokama.

 

NEMOKAMAS garantinių* prekių siuntimas (kurjeriu) į mūsų serviso centrus.

Gedimų registracija vyksta:

Internetu: www.grizzlybaltic.com/garantija

El. paštu: servisas@grizzlybaltic.com

Telefonu: 8 609 66622**

Darbo laikas: I-V: 9.00 -18.00

*Prekės, kurioms pasibaigęs garantinio remonto terminas arba jos pripažintos negarantinėmis, pagal serviso dokumentaciją gali būti apmokestinos transportavimo mokesčiu.

**skambučio kaina pagal Jūsų telefono operatoriaus nustatytus tarifus.

 

GRIZZLY TECHNIKOS STANDARTINIO GARANTINIO REMONTO SĄLYGOS:

Grizzly technikos importuotojas UAB "Garden Baltic" suteikia garantiją nuo įrankio pirkimo datos

Fiziniams asmenims (paprastas pirkėjas) – 24 mėnesių.

Juridiniams asmenims* (įmonės, įstaigos ir pan.) – 12 mėnesių.

*Teisinį asmens subjektiškumą nustato nacionalinė teisė.

Garantijos galiojimo teritorija:

Garantijos tipas - regioninis.

Pirkėjai pirkę Grizzly prekę Lietuvos, Latvijos ar Estijos teritorijose iš mūsų oficialių partnerių turi teisę nemokamam garantiniam remontui, pagal žemiau nurodytas sąlygas. Jei prietaisą pirkote kitoje šalyje - reikia kreiptis į pardavėjo šalies garantinį servisą.

Jei mūsų produktą pirkote kitoje šalyje, ar ne iš oficialio partnerio nei nurodyta - dėl garantinio remonto sąlygų ir remonto dirbtuvių kontaktų kreipkitės į prekės pardavėją. Oficialių partnerių sąrašas.

Garantija taikoma:

 • Prietaisui sugedus dėl gamybos arba medžiagų defekto.

Garantija netaikoma:

 • Jei prietaisas ar jo dalys natūraliai susidėvi (antgaliai, peiliai, ašmenys, grandinės, pjovimo juostos, valo galvos, šepečiai, filtrai, variklio šepeteliai, perdavimo diržai ir panačios naudojimo metu besidėvinčios dalys). 

 • Jei prietaisas buvo ardomas pirkėjo ar ne oficialiose remonto dirbtuvėse.

 • Jei prietaisas buvo neprižiūrimas ar prižiūrimas netinkamai.

 • Jei prietaisas yra skirtas buitiniam naudojimui, tačiau buvo naudojamas profesionaliai veiklai.

 • Jei prietaiso konstrukcija ar techniniai parametrai buvo pakeisti.

 • Gedimams atsiradusiems dėl perkrovų, naudojant įrankį ne pagal paskirtį ar nesilaikant įrankio eksploatacijos sąlygų (žr. vartotojo vadovą).

 • Gedimams dėl mechaninių pažeidimų (lūžus laidui, sulaužius atskiras detales, mechaniškai pažeidus, užteršus šiukšlėmis, įrankiui nukritus).

 • Gedimams dėl netinkamo pajungimo į elektros tinklą ar elektros tinklo sutrikimų, taip pat netinkamų akumuliatorių, ar prailgintuvų naudojimo.

 • Gedimams dėl netinkamo ar nekokybiško kuro, alyvos, vandens naudojimo.

 • Gedimams atsiradusiems dėl neteisingo laikymo, vagystės, stichinių nelaimių (gaisro, potvynio, temperatūros poveikio ir pan.).

 • Gedimams atsiradusiems dėl įrankio perkaitinimo.

 • Prietaiso eksplotacinėms medžiagoms (alyvoms, valams, peiliams, šampūnams, filtrams, siurblio maišams, oro filtrams, kuro filtrams ir  kitoms panašioms medžiagoms).

 • Prietaiso techninei profilaktikai, kuria privalo atlikti pats prietaiso savininkas (alyvos keitimams, peilių ar grandinių, ašmenų galandinimas ar balansavimas, judančių dalių, reduktorių tepimas, karbiuratorių valymas, žvakės reguliavimas ar keitimas, filtrų keitimas ar plovimas, technikos valymas, varžtų priveržimas ir panašūs neišvardinti darbai, kurie aprašyti vartotojo instrukcijoje).

 • Akumuliatorių talpai, bei akumuliatoriams, kurie buvo sugadinti dėl neteisingo naudojimo, krovimo ar laikymo.

   

Pristatant prietaisą garantiniam remontui reikia pateikti:

 • PIRKIMO DOKUMENTĄ (kasos čekį ar sąskaitą faktūrą su prekės modeliu ir pirkimo data) ar jo kopiją.

  Be pirkimo dokumento prekės nepriimamos! Taip pat servisas gali neprimti prekės jei ją pirkote ne iš mūsų parnerių! UAB Garden Baltic įsipareigoja priimti remontui tik šios įmonės importuotus Grizzly prietaisus.

 • Laisvos formos raštišką pretenziją su aprašytu gedimu ir prietaiso savininko kontaktais (vardas, pavardė, adresas, telefonas).
 • Brokuotą įrenginį ar pagal serviso nurodymus jo dalis. Atsisakant remonto būtiną grąžinti pilną komplektaciją (tokie priedai, kurie buvo pakuotėje, originali dėžė nebūtina). Prekė nebus nurašoma, kol nebus pateikta pilna komplektacija arba už trūkstamus priedus nebus sumokėta.
 • Papildomų priedų, kurių nėra standartinėje komplektacijoje ir kuriuos pirkote papildomai, siųsti į garantinį servisą NEREIKIA! Standartinė komplektacija nurodyta vartotojo vadove.

  Servisas nepriima papildomų priedų ir už jų būklę, bei grąžinimą atgal siuntėjui neatsako.

 

Kitos garantinės sąlygos:

 

Remonto terminai:

 • Mūsų serviso tarnyba pasistengs kaip įmanoma greičiau suremontuoti Jūsų prietaisą.  Todėl mes suteikiame iki 30 dienų remonto garantiją nuo prekės gavimo į serviso patalpas. Jei mūsų tarnyba negalės suremontuoti prietaiso per šį terminą - garanuojame Jūsų sugedusį prietaisą pakeisti nauju. 30 dienų remonto garantija galioja tik toms prekėms, kurios remontuojamas pagal gamintojo garantines sąlygas.

 

DĖMESIO!

Prekės paruošimo siuntimui instrukcija:

 1. REMONTUI PRIIMAMI TIK ŠVARŪS IR HIGIENIŠKI PRIETAISAI, todėl prieš siunčiant juos būtiną išvalyti.

  Už prekių išvalymą gali būti imamas papildomas mokestis. Prekės apžiūra nebus atliekama, kol klientas neapmokės šio mokesčio.
 2. Iš prietaiso turi būti  išpilti visi skysčiai - alyva, kuras, vanduo taip pat pašalintos šiukšlės iš konteinerių. Išimtis - benzininių vejapjovių variklių gedimai. Sugędus pačiam varikliui būtina į servisą išsiųsti prekę tokio stovio, kuriame prietaisas ir sugędo. Pašalinus alyva prarasite gamintojo garantiją.  Supakavus vejapjovę ant dėžės būtina užrašyti: "Prietaisas su alyva. Transportuoti šia puse į viršų. Vartyti draudžiama." Rekomenduojame prieš užklijuojant dėžę pasidaryti prietaiso supakavimo nuotraukas.
 3. Ant lapo aprašykite prekės defektus ir kitus komentarus meistrui. Taip pateikite kontaktinius duomenis pasiteiravimui ar konsultacijai. 

  Jei atsisakote prekės ar jos remonto būtina pateikti rašytini prašymą ir registracijos metu aiškiai pranešti apie šiuos ketinimus. Prašyme turi būti nurodytas ir tiksliai aprašytas gedimas, bei tikslios jo atsiradimo aplinkybės, pirkimo data, prekės pardavėjas. Šia teise gali pasinaudoti tik fiziniai asmenys pirkę prekes Lietuvoje iš mūsų parnerių parduotuvių.  Garantiniu atveju išduosime aktą, su kuriuo galėsite kreiptis į prekės pardavėją su reikalavimu atgauti sumokėtus pinigus. Tačiau nustačius, kad prekės gedimas negarantinis - prekės transportavimo ir ekspertizės kainą kompensuoją klientas, tai pat tokiai prekei bus anuliuojama garantija ateityje
  .


  PRAŠYMO FORMA:  Parsisiųsti

   
 4. Per 2 darbo dienas nuo prekės gedimo registracijos pas jus atvyks kurjeris. Iki to laiko Jūsų pareiga saugiai supakuoti prekę. Pakuotė gali būti neorginali. Už visus pažeidimus transporto metu atsakingas prekės siuntėjas. Prekės su mechaniniais pažeidimais gali netekti garantinės prekės statuso. Jei neteisingai supakuota prekė transportavimo metus apgadins kitas prekes, tai tokius nuostolius padengti privalės siuntėjas.
 5. Norėdami sužinoti prekės remonto statusą rašykite užklausą elektroniniu paštu: servisas@grizzlybaltic.com . Atlikus remontą serviso atstovas su Jumis susisieks dėl prekės grąžinimo.
 6. Jeigu pirkote Q-360o korpuso vejapjovę su PREMIUM garantija galite gauti pakaitinį prietaisą, kuriuo galėsite naudotis remonto metu. Arba kompensuojame 20 € pasirinktos vejapjovės nuomai (visam remonto laikotarpiui).

  Dėl pakaitinės vejapjovės kreiptis el. paštu servisas@grizzlybaltic.com  arba telefonu 8 609 66622 nurodant gedimo registracijos numerį, vardą, pavardę, telefono numerį ir pakaitinės vejapjovės pristatymo adresą.

  Pakaitinę vejapjovė galite gauti jei Jūsų prietaisas yra ar bus remontuojamas ilgiau nei 14d. nuo prekės gavimo į remonto dirbtuves. 

 

Atsisiųsti garantines sąlygas PDF formatu:

 

Dėl serviso darbo, aptarnavimo kokybės ar remonto terminų raštišką pretenziją rašykite elektroniniu paštu: info@grizzlybaltic.com

Techninės konsultacijos vykdomos telefonu 8 609 66622 arba el. paštu: servisas@grizzlybaltic.com

Dalių užsakymai vykdomi  el. paštu: servisas@grizzlybaltic.com

 

Mūsų tikslas kuo trumpesnis ir sklandesnis remontas, todėl mums svarbi Jūsų nuomonė.

Visada stengiamės padėti.

 

Prekių utilizacija.

Nebetinkamas naudoti prekes galite utilizuoti artimiausiame atliekų perdirbimo taške, taip pat pristatyti arba atsiųsti apmokėta siunta į mūsų technikos parduotuvę adresu:

UAB Garden Baltic

Vilnius, Slucko g. 1 LT-09311, 

su prierašu „utilizacijai“.

 

NEGARANTINIŲ  PRIETAISŲ REMONTAS  (mokamai):

Jei sugedo Jūsų Grizzly prietaisas, bet garantija jau pasibaigusi, galite kreiptis į mūsų garantinį arba partnerių servisą. Jie atliks Grizzly remontą mokamai. Dėl remonto įkainių teirautis serviso darbuotojų:

Visa Grizzly technika. Tik BRIGGS & STRATTON varikliai Tik HONDA varikliai

Oficialus garantinis ir pogarantinis servisas

UAB GARDEN BALTIC

Slucko g. 1, Vilnius LT-09311

www.grizzlybaltic.com

El. paštas: servisas@grizzlybaltic.com

Telefonas: 860966622

Darbo laikas: I-V: 9.00-18.00

Parisiųsti darbų įkainius.Briggs&Stratton atstovybė

UAB Swedish Transport Technics

www.sodotechnika.lt

Pramonės pr. 11, LT-51327 Kaunas

El.paštas: kaunas@sodotechnika.lt

Serviso tel. Nr.: 868712831

Darbo laikas:  I-V: 9.00 - 18.00 

Verkių g. 44 D korpusas 84 sekcija (Medžio centras) LT-09109, Vilnius

El. paštas: vilnius@sodotechnika.lt

Serviso tel. Nr.: 868650110

Darbo laikas: I-V: 9.00 - 18.00

Honda atstovybė

UAB JP Motors

Savanorių pr. 174S, Vilnius

www.hondapower.lt

El. Paštas: info@jpmotors.lt

Telefonas.: 852741175

Darbo laikas: I-V: 8.00 -17.00

 

Dėmesio!

Grizzly prekėms pirktoms iš OTTO.LT / OTTO.DE parduotuvės nesuteikiame garantijos, todėl nesame atsakingi už ilgus garantinio remonto terminus ar jų kokybę. Dėl garantinio remonto kreiptis į pardavėją, o ne į įgaliotus servisus!  Atsiprašome už nepatogumus.

Jei prekę pirkote turguje ir negavote pirkimo dokumento - kreipkitės į prekės pardavėją, nes tokia prekė nebus priimama remontui.

Jei prekę pirkote ne Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje ir ne iš mūsų partnerių - kreipkitės į prekės pardavėją, nes tokia prekė nebus priimama remontui.

Jei neturi pirkimo dokumento - dubikato prašykite iš  pardavėjo.  Be pirkimo dokumento (sąskaitos, čekio, kvito) prekės remontui nepriimamos.

 

Mūsų partnerių sąrašas Lietuvoje: http://www.grizzlybaltic.com/lt/store-locator